fbpx

O nas

Nowoczesne łóżka tapicerowane do sypialni – design nie jest dodatkiem, ale integralną częścią projektu

Marka New Design łączy doświadczenie zebrane w branży wyposażenia wnętrz z zamiłowaniem do pięknych, nowoczesnych mebli. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – spełniamy się w tym, co robimy, a tam, gdzie jest pasja i poświęcenie dla idei – zawsze tworzą się rzeczy solidne i kunsztowne.

Po wielu latach prowadzenia własnych salonów z meblami wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży łóżek tapicerowanych. Producent, który sumiennie podchodzi do swojej profesji, wie jak trudno jest sprostać oczekiwaniom współczesnych Klientów. Dlatego zrezygnowaliśmy z produkcji masowej.

Dziś nasze meble wykonujemy na indywidualne zamówienia, dzięki czemu każdy Klient ma możliwość zdecydowania o ich finalnym kształcie, wymiarze czy rodzaju obicia. Nowoczesne technologie pozwalają nam niemal bez ograniczeń modelować konstrukcję naszych mebli.

Naszym koronnym produktem są designerskie, nowoczesne łóżka tapicerowane. Wiemy, że Klienci którzy je wybierają oczekują, że otrzymają mebel najwyższej jakości, będący ukoronowaniem tego, co proponuje nowoczesne wzornictwo. Jako producent łóżek tapicerowanych obserwujemy rynek, przyglądamy się temu jak zmieniają się świat i ludzie. Idziemy z duchem czasu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. To oni wyznaczają nowe trendy – my za nimi podążamy.

W New Design kochamy to co robimy – dlatego w naszych pracowniach powstają perełki rzemiosła. Wybierając naszą markę masz pewność, że precyzyjnie i z finezją zaprojektujemy dla Ciebie łóżko – design dostaniesz w prezencie.

Jesteśmy dla Was – aby spełniać Wasze wyobrażenia o elegancji i pięknie.