fbpx

Blog

Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni – łóżka tapicerowane z pojemnikiem (140×200 )

Urządzanie mieszkania jest jak układanie puzzli – zanim rozpocznie się ustawianie mebli, trzeba dobrze przemyśleć ich układ, a plany aranżacyjne mieć wciąż przed oczami. Czasem może się zdarzyć, że przeszkodą w planowaniu wystroju naszego wnętrza jest niewielki metraż. Z takim problemami radzimy sobie w New Design, proponując naszym Klientom łóżka tapicerowane o wymiarach 140×200 z pojemnikiem na pościel.

140×200, czyli historia o dopasowaniu

Niezależnie od tego, czy mamy do dyspozycji mały pokoik, czy ogromny salon sypialniany chcielibyśmy, aby centralny jego punkt, czyli łóżko, był odzwierciedleniem naszych potrzeb i upodobań.

Staje się to wręcz koniecznością w przypadku mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Niezależnie od ich metrażu, aranżacjach zawsze sprawia pewne trudności. Dzięki ofercie New Design, aby urządzić wymarzoną sypialnię, wystarczy dopasować łóżko do możliwości powierzchniowych pokoju. Łóżko tapicerowane z pojemnikiem 140×200 to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę oraz oszczędność miejsca. Będzie ono także niezrównanym sprzymierzeńcem pani domu w utrzymaniu porządku – pościel wcale nie musi epatować gości wizerunkiem Batmana. Superbohater naszej pociechy może sobie spokojnie odpoczywać w pojemniku. To doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy nie mają miejsca w szafie na schowanie dodatkowego kompletu pościeli – na przykład dla gości.

[us_single_image image=”516″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”517″ lightbox=”1″]

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel

Dobrze zaaranżowana sypialnia to nie wszystko. Wystrój powinien być jednolity, stwarzać wrażenie harmonii. Elegancka sypialnia niekoniecznie musi być ukłonem złożonym klasycznemu stylowi. Elegancja w branży meblarskiej to przede wszystkim finezyjne i precyzyjne wykonanie, wyrafinowany styl łączący w sobie poczucie estetyki i wyczucie ludzkich potrzeb. Łóżko to newralgiczny element wystroju pokoju sypialnianego – bez niego będzie on zwykłym pokojem wypełnionym szafami. Łóżko buduje nastrój zmysłowości, budzi subtelność i wrażliwość – dlatego powinno być perfekcyjnie zaprojektowane, wykonane – z myślą o funkcjonalności użytkowania, by mogło zostać wybrane z przyjemnością.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel od New Design to eleganckie rozwiązanie problemów zbyt małej przestrzeni, sprawdź je w swoim mieszkaniu.