fbpx

Blog

Panele tapicerowane jako modna alternatywa dla klasycznych łóżek tapicerowanych

Zastanawiasz się nad zmianą wystroju sypialni? Urządzasz nowy dom, a może chciałbyś uzyskać efekt łóżka z zagłówkiem tapicerowanym bez konieczności wymiany mebli? W każdym z tych przypadków warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie dają pokryte tapicerką panele.

Łóżka sypialniane nowoczesne, czyli jakie?

Łóżko nowoczesne to takie, które zapewnia komfort wypoczynku oparty na solidnej konstrukcji oraz wygodnym, dobrze dobranym materacu. Dodatkowo powinno ono oferować najwyższą estetykę, by codzienny powrót do sypialni stanowił przyjemność. Łóżka tapicerowane z pojemnikiem okazują się w tym przypadku bezkonkurencyjne. Jeżeli jednak dysponujesz wygodnym meblem, z którym nie chcesz się rozstawać, to efekt wizualny tapicerowanego zagłówka możesz łatwo uzyskać za pomocą paneli montowanych na ścianie.

Panele tapicerowane – mnogość możliwości

brązowe łóżko tapicerowane naomi z zagłówkamiPanele tapicerowane zapewniają niezwykle dużą swobodę aranżacyjną. Różnorodność w zakresie kolorystyki oraz sposobu ułożenia przeszyć daje możliwość optymalnego dopasowania ich do planowanego wystroju. Za ich pomocą możesz stworzyć nowoczesne łóżko, które będzie zachwycało zjawiskowym zagłówkiem. Ponadto, jeżeli tylko dasz się ponieść fantazji, to tapicerowane panele możesz użyć także w innych konfiguracjach. Wykładając nimi ścianę, która nie styka się bezpośrednio z łóżkiem, uzyskasz efekt maksymalnej przytulności. Tego typu rozwiązanie będzie także pomysłową alternatywą dla wykończenia korytarza – ściana wyłożona panelami, będzie wyraźnym elementem dekoracyjnym i pozwoli funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń, tworząc na przykład oparcie dla siedziska.

Łóżko tapicerowane zawsze na czasie

Niezależnie od tego, czy postawisz na nowoczesne łóżko z tapicerką i pojemnikiem 140×200, czy też stworzysz ten efekt za pomocą paneli, zawsze dopasujesz się do wybranego stylu aranżacji. Rozwiązania te są na tyle estetyczne, że prawidłowo dobrane, będą doskonale ozdabiać każde wnętrze i służyć Ci przez wiele lat.