fbpx

Blog

Sypialnia z łóżkiem tapicerowanym w kolorze czarnym (Poradnik Wszystkie kolory sypialni, cz.5)

Czerń to kwintesencja elegancji, symbol władzy, trwałości i wytrzymałości. Stosowany we wnętrzach z umiarem, nadaje im niepowtarzalnego stylu. Aby go umiejętnie wykorzystać w komponowaniu wystroju, należy postawić na jeden, ale wyrazisty element w tym kolorze, unikając jednakże malowania nim ścian. Jeżeli planujesz generalny remont, bądź częściowe odświeżenie wyposażenia sypialni – czarne łóżko tapicerowane będzie bardzo dobrym wyborem.

Producent łóżek tapicerowanych w kontrofensywie

Przeglądając dość sztampowe oferty sklepów meblarskich, możesz dojść do wniosku, że niemożliwym będzie zakup efektownego łóżka w czerni. Owszem, częściej można spotkać nowoczesne kanapy rozkładane, czy klasyczne kanapy tapicerowane o takiej barwie. Renomowani producenci łóżek tapicerowanych posiadają jednak szerokie rozeznanie w tematyce modnych mebli i dostosowują ofertę do nawet najbardziej wyszukanych gustów swoich klientów. Dlatego też warto poświęcić czas na znalezienie ekstrawaganckiego łóżka w czarnym kolorze, które nada niepowtarzalny charakter Twojej sypialni.

Łóżka sypialniane tapicerowane – komfort gwarancją satysfakcji

Decydując się na łóżko sypialniane tapicerowane, zyskujesz pewność doskonałych warunków dla wygodnego snu i gwarancję najwyższej estetyki. Geometryczne przeszycia wezgłowia i możliwość zamówienia łóżka na wymiar bądź w opcji z pojemnikiem na pościel, dają szansę na wyposażenie wnętrza dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałeś, bez konieczności godzenia się na kompromisy.

Jak nowoczesne łóżka tapicerowane wkomponować w wystrój wnętrza

łóżko madison lux z tapicerowanym zagłówkiemStawiając na czarny kolor łóżka najlepiej otoczyć go bielą, szarościami oraz stonowanymi dodatkami rozświetlającymi wnętrze. Zwolennicy nieskażonej niczym elegancji powinni zdecydować się na model Madison Lux, który posiada okazałe, lekko wygięte i pikowane wezgłowie, łączące tradycyjne formy z nowatorskimi detalami. Propozycja ta szczególnie mocno przypada do gustu panom, którzy chcą urządzić sypialnię w typowo „męskim” stylu, a ponadto czują się dobrze w zestawieniu koloru czarnego z białym, zarówno w noszonej na co dzień garderobie, jak i w wystroju wnętrz.

Łóżka sypialniane tapicerowane są na tyle okazałe, że mogą stanowić główny element dekoracyjny pomieszczenia. Warto podkreślić go efektownym oświetleniem, czy towarzystwem nowoczesnych puf zestawionych na zasadzie jednorodności bądź kontrastu. Wprowadzi to nowoczesną ekstrawagancję i design.

Przy łóżku w kolorze czarnym można sobie pozwolić na śmiałą kolorystyką dodatków. Chcąc jednak zachować efekt minimalizmu i prostoty, struktura i barwa ich materiału powinna ze sobą współgrać, nie kontrastować. Wszystko więc zależy od Twoich preferencji, ponieważ czerń – kolor uniwersalny – daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych.

Kończąc poradnik kolorystyczny do sypialni, zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wpisem – będzie mowa o tym, jakie cechy muszą mieć nowoczesne łóżka, by gwarantowały sowim właścicielom satysfakcjonujący odpoczynek.