fbpx

Blog

Sypialnia z łóżkiem tapicerowanym w kolorze fioletowym (Poradnik Wszystkie kolory sypialni, cz. 3)

Sypialnia to nie tylko miejsce snu i odpoczynku, ale również miłosnych uniesień pełnych zmysłowości. Warto zadbać o ich właściwą oprawę nie tylko w momencie nawiązywania nowych znajomości, ale również wtedy, gdy partner towarzyszy nam na co dzień. Idealnym połączeniem wygody, niezbędnej dla odpoczynku potrzebnego ciału, oraz elegancji i stylu dedykowanego zmysłom są nowoczesne łóżka tapicerowane w kolorze fioletowym. Uważasz, że to opcja wyłącznie dla odważnych? Mylisz się, ich jakość oraz styl zachwycają każdego.

Tapicerka na łóżkach pozwala połączyć nowoczesność i wygodę

W panujący wszechobecnie poindustrialny design i minimalistyczne wnętrza idealnie wpisują się nowoczesne łóżka tapicerowane, które oprócz walorów dekoracyjnych wyróżnia także niezwykła funkcjonalność. Popularne rozwiązanie, czyli łóżko tapicerowane 140 x 200 z pojemnikiem, stanowi komfortową propozycję do dwuosobowej sypialni, zarówno tej o małym metrażu, jak i bardziej przestronnej. Wygodne i ozdobne zagłówki umożliwiają swobodny wypoczynek w pozycji siedzącej i półleżącej bez konieczności dodatkowego organizowania miękkiego oparcia. Szeroki wybór wielkości i kolorystyki łóżek umożliwia wybór tego, które sprosta oczekiwaniom klientów o nawet najbardziej wyszukanych gustach.

Zwracają uwagę: łóżka tapicerowane do sypialni w kolorze fioletowym

swiecaSypialnia to miejsce, w którym powinniśmy czuć się wyjątkowo dobrze. Każdy element dekoracyjny jest bardzo ważny, wpływa na harmonię i estetykę wnętrza. Przytulną atmosferę akcentuje m.in. wyjątkowa kolorystyka łóżka. Fiolet idealnie prezentuje się w ciepłym świetle lamp i przy blasku świec. Urządzając sypialnię małżeńską w odcieniach szarości, przełamanych nowoczesnym łóżkiem tapicerowanym w barwie fioletu, zyskasz elegancką oraz wysmakowaną przestrzeń, która na pewno przypadnie do gustu Twojemu partnerowi, czy partnerce.

Warto zauważyć, że fiolet doskonale sprawdza się nie tylko w przestrzeni prywatnej małżonków. Otaczając łóżko tapicerowane w kolorze fioletowym bielą oraz kryształowymi dodatkami, stworzysz klimatyczny pokój dla nastolatki, która przestała być już księżniczką zakochaną w różu, ale nadal podoba się jej styl glamour. Taki mebel może stanowić również przewodni element dekoracyjny pokoju dziecięcego, w którym nie powinno zabraknąć nieszablonowych zestawień barw. Uniwersalność fioletu pozwala zatem stworzyć oryginalną i modną kompozycję każdego wnętrza.

Łóżko tapicerowane Lazio – gotowa inspiracja

Trudno Ci sobie wyobrazić jak może wyglądać wnętrze, w którym znajdzie się fioletowe łóżko tapicerowane 140 x 200 z pojemnikiem? Obejrzyj model Lazio. Jego wyraziste pikowania, połączone z prostą geometrycznie formą, tworzą efekt godny uwagi. Jeszcze jednym atutem tego łóżka tapicerowanego jest to, że klienci mogą zamawiać je w wersji, w której poszczególne piki wezgłowia ozdobiono kryształkami bądź guzikami. Masz odwagę, by stworzyć wnętrze, które będzie zachwycać Cię codziennie? Wykorzystując nowoczesne łóżka tapicerowane uzyskasz gwarantowany efekt.

Kolejną część poradnika poświęcimy łóżkom w kolorach ziemi – będzie z czego wybierać.