fbpx

Blog

Jak wybierać łóżka tapicerowane dla dzieci?

W świecie dzieci nie ma półcieni, a rzeczy są albo białe, albo czarne; albo dobre, albo złe, a łóżka dzielą się na te fajne oraz na te, w których absolutnie nie będą spać. O to, czy są wygodne, powinni zatroszczyć się rodzice.

Łóżka tapicerowane dla dzieci od New Design

No i wyrosło nam dzieciątko z łóżeczka. Nóżki zwisają poza szczebelki – znak, że należy zaopatrzyć dziecię w nowy mebel sypialniany. I tu zaczyna się dylemat rodziców – co wybrać? Na rynku jest tyle propozycji, że można się pogubić: łóżka drewniane, tapczany, fotele rozkładane, kanapy. Ale łóżko naszego dziecka będzie mu służyć przez wiele następnych lat – niekoniecznie będziemy chcieli je wymienić nawet jeśli śpiącemu w nim młodemu, aczkolwiek coraz starszemu, człowiekowi, przestanie się podobać. Dlatego warto zwrócić uwagę na łóżka tapicerowane dla dzieci, których wzornictwo jest uniwersalne na tyle, że będzie się podobało przez lata, dając też ich użytkownikom niespotykany komfort spania.

Na zdrowy sen oraz na wymiar

Sen zapewnia dzieciom prawidłowy rozwój. W dobrze dobranym łóżku nasza pociecha będzie się mogła wysypiać, by zdrowo rosnąć. Dzięki meblom sypialnianym marki New Design zyskujemy też pewność, że w każdych chwili i do każdego pokoju dziecięcego będziemy mogli zamówić łóżko tapicerowane na wymiar. Dzięki tej opcji dostosujemy ten mebel nie tylko do naturalnego wzrostu naszego dziecka, ale też do wymiarów jego pokoju.

Pokój dziecięcy to miejsce do zabawy – nie może w nim zabraknąć miejsca na wszystkie misie, lale i klocki. Przygotowane na wymiar łóżko dla dziecka nie zabierze cennej przestrzeni, będzie meblem idealnie dopasowanym.

Projektując łóżka tapicerowane, producent musi również zadbać o ich walory estetyczne. Meble dla dzieci nie mogą być „zwyczajne” – to musi być coś ekstra, coś, co zadziwi kolegów, wprawi w zachwyt koleżanki.

O czym marzą dzieci?

Nasi milusińscy pragną poczucia bycia kochanym, komfortu i bezpieczeństwa – to właśnie starają się im zapewnić rodzice, urządzając ich pokoje. Dlatego nasze łóżka tapicerowane projektujemy tak, jakby na każdym z nich miało spać nasze własne dziecko. W New Design łóżka dla dzieci są nie tylko komfortowe, ale też piękne i wysmakowane. Dla Waszych i naszych dzieci chcemy przecież wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.