fbpx

Blog

Na problemy z małym metrażem – łóżka na wymiar

Chciałbyś, aby sypialnia była elegancka i wysmakowana (w takim stylu ją przecież sobie wymarzyłeś); żeby była przy tym przytulna, żeby się wygodnie spało. Ale o rozmachu raczej nie ma mowy – masz ograniczoną przestrzeń do zagospodarowania. Zapraszamy do New Design – u nas wszystko dopasujemy do Twoich wnętrz.

Łóżka tapicerowane na wymiar w Twojej sypialni

Dziś liczy się indywidualne podejście do Klienta. Jedni zamawiają szafy na wymiar, inni – łóżka. Nie jesteśmy skazani na pospolite meble bez wyrazu. W naszej firmie tworzymy łóżka z charakterem. Dbamy o to, by meble zwracały na siebie uwagę nieprzeciętnym designem. A jeśli sprawdzisz, jak są wygodne, zapragniesz mieć je u siebie.

Nowoczesne wzornictwo połączone z nieprzemijalną klasyką, dbałość o detale, solidne wykonanie – to cechy łóżek New Design. Pozwól się rozpieszczać naszym projektantom. Niektórzy z nich też kiedyś spali na niewygodnej wersalce lub zmagali się z problemem niewielkiej przestrzeni do zagospodarowania. Doskonale rozumieją bolączki wszystkich niewyspanych. Wiedzą, że tylko perfekcyjnie i solidnie wykonany mebel zapewni zdrowy sen. Widzą też, że to detale kształtują naszą przestrzeń – dlatego łóżka New Design zachwycają finezją formy i kunsztem wykończenia.

Przykładowe realizacje łóżek na wymiar:

[us_single_image image=”686″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”687″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”688″ lightbox=”1″]

Wygodne i funkcjonalne – łóżka robione na wymiar

Popularność mebli tapicerowanych wynika z cech, którymi się charakteryzują i które dają ich właścicielom oraz użytkownikom wiele możliwości aranżacyjnych. Ich niekwestionowanym atutem są walory estetyczne – doskonała wizualna prezencja obejmująca 100 wzorów tapicerki z naszej oferty, dzięki czemu sami wybierzemy kolor i fakturę, a także rodzaj materiału – na przykład taki, na którym z łatwością ukryją się plamy, co okaże się ważne, jeśli mamy małe dzieci lub domowe zwierzęta.

Wyjątkową zaletą mebli z naszej oferty jest możliwość dopasowania wybranego modelu do pomieszczenia, w którym zostanie on umieszczony. Wybierając tapicerowane łóżko od New Design masz pewność, że zostanie ono wykonane na wymiar, dzięki czemu zoptymalizujesz wykorzystanie przestrzeni w swoim pokoju sypialnym. Zadbamy o to, by nie zmarnował się żaden centymetr i by każdy z wykorzystanych współtworzył najwygodniejsze miejsce do spania.

Myśląc o łóżku do swojej sypialni, nie musisz się ograniczać. Wybierając łóżka tapicerowane na wymiar z oferty New Design, masz nieograniczone pole możliwości – skorzystaj.