fbpx

Blog

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel – dlaczego warto je mieć?

Brakuje Ci motywacji, by codziennie ścielić swoje łóżko i chować pościel do szafy? Dysponujesz małym metrażem mieszkania i starasz się optymalnie wykorzystać każdy jego fragment? Denerwuje Cię bałagan w dziecięcym pokoju i poszukujesz sposobu, by zachęcić pociechę do zmiany tego stanu rzeczy? Postaw na łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel, a poczujesz zdecydowaną różnicę.

Nowoczesne łóżka tapicerowane

Sypialniane łóżka tapicerowane wyglądają stylowo i mogą być dopasowywane do potrzeb oraz możliwości lokalowych swoich użytkowników poprzez produkowanie ich na wymiar. Jeżeli dodasz do tego rozległy i pojemny schowek na pościel, do którego będziesz mieć łatwy i szybki dostęp, osiągniesz podwójną satysfakcję. Łóżko nowoczesne do sypialni jest tym, które przede wszystkim zapewni Ci odpowiednią wygodę snu. Nie obawiaj się, iż opcja pojemnika ulokowanego w jego wnętrzu, wpłynie negatywnie na trwałość czy stabilność konstrukcji. Stawiając np. na model Quadro Plus, zyskujesz mebel o wyjątkowo okazałym zagłówku oraz funkcjonalnie zorganizowanym pojemniku na pościel.

Łóżka tapicerowane dla dzieci

Budowanie w dzieciach poczucia porządku oraz estetyki przynosi pozytywne skutki w ich dorosłym życiu. Aby było to łatwe do osiągnięcia, warto postawić na wystrój pokoju, w którym znajdzie się łóżko tapicerowane dla dzieci. Estetyka tego rodzaju rozwiązań zachwyci najmłodszych szczególnie zróżnicowanym wzornictwem i niebanalną kolorystyką. Starając się jak najlepiej wykorzystać posiadaną przestrzeń, warto zainwestować w łóżko tapicerowane z pojemnikiem do przechowywania pościeli. Możliwość jej łatwego i szybkiego składania sprawi, że pociecha nie będzie miała okazji do szukania wymówek względem zachowania porządku we własnym pokoju.

Schowek o niejednym zastosowaniu

rama kontynentalna z otwartym pojemnikiem na pościelWarto zwrócić uwagę na fakt, że pojemnik na pościel może być z powodzeniem wykorzystywany do przechowywania również innych przedmiotów, zwłaszcza tych rzadko używanych. Jeżeli jesteś szczęśliwcem, który posiada sypialnię mającą zastosowanie wyłącznie do celów wypoczynkowych (bez konieczności chowania pościeli), łóżko ze schowkiem sprawi, że znajdujący się w środku pojemnik może być dowolnie zastosowany.

Jest on na tyle obszerny, iż spokojnie możesz przechować w nim swój sprzęt do nurkowania (używany wyłącznie podczas wakacyjnych wojaży), stroje narciarskie (wykorzystywane sezonowo), czy inne przedmioty, które być może są na tyle wartościowe, że nie należałoby ich trzymać w oczywistych miejscach. To, czym zapełnisz schowek na pościel w swoim nowym łóżku tapicerowanym, zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Łóżka New Design są wyjątkowe pod wieloma względami. W kolejnym wpisie przedstawiamy 5 modeli odpowiadających różnym potrzebom i gustom naszych Klientów.