fbpx

Blog

Sypialnia w stylu romantycznym – tylko z łóżkiem tapicerowanym

Sypialnia w stylu romantycznym to trend, który opiera się wszelkim modom i na stałe gości w naszych domach. Na jakich elementach powinien opierać się jej projekt? Stonowane barwy z palety bieli, ecru, delikatnego różu czy beżu, dużo tekstyliów, baldachimy, świece, ramki oraz łóżko w centralnym punkcie. Łóżka sypialniane tapicerowane są w tym przypadku jak najbardziej na miejscu.rama kontynentalna z otwartym pojemnikiem na pościel

Oto kilka zalet tapicerowanych łóżek sypialnianych:

  • tworzą przytulną atmosferę,
  • zapewniają wygodę na najwyższym poziomie,
  • są nieprzeciętnie eleganckie,
  • oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania,
  • pozwalają na swobodną aranżację dzięki opcji wykonania na podany wymiar.

Nowoczesne łóżka tapicerowane na usługach romantycznego designu

Styl nazywany romantycznym jest wykorzystywany w aranżacji wnętrz już od lat. Jest w zasadzie uniwersalny, doskonale komponuje się z dodatkami tak klasycznymi, jak i awangardowymi. Dlatego w romantycznym pokoju sypialnym świetnie sprawdzi się  nowoczesne łóżko do sypialni. Będzie to stanowiło znakomite połączenie dobrego stylu z najwyższym komfortem, jaki jest w stanie zaoferować jedynie nowoczesna technologia wykonania (zarówno w zakresie konstrukcji mebla, jak i doboru materaca).

Różnorodność form oraz rozległa kolorystyka powodują, że łóżko z zagłówkiem tapicerowanym może być na tyle wyraziste, iż zdominuje stylistykę wnętrza – jeśli wybierzemy kolor czerwony czy filetowy lub idealnie wtopi się w otoczenie – jeśli wybierzemy kolory ziemi. Różnorakie warianty przeszyć oraz możliwość wykonania dodatkowych mebli, które także pokryte będą tapicerką, dają wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Dodatki stworzą całość

Zaopatrując się w łóżko sypialniane tapicerowane, zadbaj o podkreślenie jego wyjątkowości poprzez dobór odpowiednich dodatków. Obfite zasłony, lustro na ścianie bądź suficie, duża liczba źródeł światła (najlepiej o ciepłej barwie i stonowanej mocy) oraz kilka osobistych detali stworzą romantyczny styl wnętrza. Zaplanuj swoją sypialnię tak, byś miał ochotę do niej wracać co wieczór.