fbpx

Blog

Łóżka tapicerowane w różnych stylach designerskich

Jesteś zwolennikiem klasycznego piękna, a może pociąga Cię nowoczesny minimalizm? Niezależnie od gustu, decydując się na remont bądź urządzenie sypialni, postaw na nowoczesne łóżka tapicerowane, a będziesz w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym.

Tapicerowane łóżka do sypialni – nowoczesne rozwiązania w stylu loftów

Niezwykle modny jest obecnie styl postindustrialny, który szczególnie mocno eksploatują stylizacje wnętrz, opierające się na wystrojach typu loft. Surowe wykończenia powierzchni, rozległe przeszklenia i ponadstandardowe wysokości mieszkań, stanowią doskonałą przeciwwagę dla przytulnych mebli, jakie w nich się znajdują. Łóżko sypialniane pokryte tapicerką wstawione do wnętrza wykończonego surowym betonem, będzie tworzyło zaskakujące, ale jednocześnie robiące duże wrażenie połączenie. Możesz tutaj postawić na model o stonowanej kolorystyce – doskonale wpasowującej się w ceglaną ścianę, na tle której będzie stało bądź przeciwnie – energetyczny pomarańcz przełamie szarość betonowego wykończenia.

Klasyka i romantyczne warianty od wiodącego producenta łóżek tapicerowanych

bordowe łóżko tapicerowane guana z zagłówkiem

Wpisujące się w nowoczesne trendy łóżka z zagłówkami pokrytymi tapicerowanym materiałem, będą podkreślały romantyczny styl pokoju sypialnianego. Pomysłowym ich dopełnieniem może być tapicerowana szafka nocna bądź siedzisko przy półce z książkami. Klasycznym wnętrzom uroku doda kolorystyka – barwy ziemi tworzą spójną całość z przyjemną w dotyku fakturą tapicerek.

Młodzieżowe pokoje, dziecięce oazy

Łóżka tapicerowane dla dzieci i młodzieży także będą się znakomicie sprawdzać, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i możliwości dopasowania ich do stylistyki pozostałych elementów wyposażenia. Czym się kierować, wybierając design łóżka? Dobierz właściwą kolorystykę i sposób przeszycia tapicerowanych elementów. Całość uzupełnij stylową pościelą oraz efektownymi poduszkami.

Z łóżkami, które oferują obecnie producenci mebli tapicerowanych, pokoje sypialne nabierają zupełnie nowego charakteru. Zyskujemy ogromne możliwości aranżacji przestrzeni zgodnie z aktualnymi trendami i własnymi pomysłami. Wybieramy kolory, faktury, przeszycia, zagłówki. To trochę tak, jakbyśmy sami byli projektantami łóżka, które znajdzie się w naszej sypialni.