fbpx

Blog

Fantazyjne kolory łóżek tapicerowanych a charakter wnętrza

Podstawowymi zasadami wyposażania wnętrz są: zachowanie umiaru i idealne dopasowanie ich do przeznaczenia oraz charakteru użytkowników. Stosując się do nich, masz szansę uzyskać efekt, który nie znudzi się po kilku miesiącach, a jednocześnie będzie zachwycał nie tylko Ciebie. Opierając się na zasadzie jednego dominującego koloru, można postawić na fantazyjne kolory łóżek tapicerowanych, bądź nowoczesnych kanap rozkładanych. Zapewnią one niezapomniane wrażenia estetyczne, a ponadto będą wyraźnym znakiem współczesności.

Tęcza kolorów tapicerowanych łóżek

łóżko tapicerowane lazio na wymiarZ nieocenionej funkcjonalności tych mebli chętnie korzystają wszyscy domownicy. Ale jak sprawić, by oprócz praktycznego aspektu, wyróżniały się również designem? Kluczowy będzie tutaj kolor. W modnych ostatnio wnętrzach, wykończonych monochromatycznymi i surowymi materiałami (beton wiedzie prym), kontrastowo barwiona tapicerka będzie głównym elementem dekoracyjnym. Jeżeli postawisz na odcień soczystej pomarańczy, wyrazistego fioletu,  jaskrawej zieleni, czy głębi odcienia morskiego, to praktycznie nie będziesz już potrzebować żadnych innych ozdób. Dodatkowo, kolorem wpłyniesz na swój nastrój.

  • Czerwień – to kolor energetyczny, niesie pozytywne skojarzenia z miłością, idealny jako akcent w sypialni.
  • Błękit – jego odcienie mają działanie odprężające.
  • Zieleń – idealna jako tło relaksu, koi nerwy, przywraca wewnętrzną równowagę.
  • Pomarańczowy – kolor optymizmu, poprawia nastrój.
  • Fioletowy – łagodzi stres, wycisza, przeciwdziała bezsenności.

Renomowany producent łóżek tapicerowanych przygotowuje ofertę zgodną z najnowszymi trendami wnętrzarskimi

Poszukując efektownego łóżka tapicerowanego, postaw na sprawdzoną, rzetelną i w pełni profesjonalną firmę, która stworzy mebel idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Nadaj wnętrzom wymarzony charakter, urzeczywistnij swoje wizje architektoniczne i daj się ponieść fantazji w wyposażaniu swojego nowego domu, czy mieszkania. Fantazyjne kolory tapicerowanych łóżek znakomicie sprawdzą się w pokojach dzieci i nastolatków. Będą stanowiły ciekawą alternatywę w sypialniach urządzonych w różnych stylach – tapicerki są zawsze modne i uniwersalne. Przekonaj się sam, jak wiele możliwości daje Ci tego typu rozwiązanie – wybierz kolor swojego łóżka.