fbpx

Blog

Bałagan nasz codzienny – zrób porządki w sypialni dzięki tapicerowanym łóżkom z pojemnikami

Przekraczasz próg domu i jedyne, o czym marzysz po ciężkim dniu, to odpocząć. Zdjąć buty, wyciągnąć się wygodnie na łóżku, wziąć do ręki książkę lub gazetę i zostawić wszystkie sprawy za sobą. Wchodzisz więc do domu, a tu: salon zasypany górą zabawek. Na stole okruchy i krążki od szklanek z sokiem. Pies znowu leżał na kanapie i zostawił na niej worek sierści. W kuchni stos naczyń, bo do zmywarki trzeba się schylić. Pokoju swoich pociech, w trosce o własne nerwy, nawet nie otwierasz. Omiatasz wzrokiem całość, oceniasz, czy masz teraz na to siłę i zdecydowanym krokiem ruszasz do sypialni – choć na chwilę oderwiesz się od bałaganu. Wchodzisz i przelewa się czara goryczy. Łóżko wygląda jak po przejściu tajfunu. Rozrzucone poduchy, skręcona w kłębek kołdra, zwisające smętnie prześcieradło. Zaczynasz wrzeć i czujesz, że zaraz rozsadzi cię bezsilność. Czas na nowe łóżko! Sypialnia ma być twoją ostoją, a nie kolejnym wcieleniem bałaganu.

I stajesz przed dylematem: co wybrać? Do tej pory wystarczała rozkładana sofa, niestety, bez pojemnika na pościel. Może więc taka z pojemnikiem? Ale to ciągłe składanie i rozkładanie… Zostaje łóżko, więc przejrzysz oferty sieciówek, na pewno znajdzie się coś odpowiedniego. Przypominasz sobie, że znajomi ostatnio kupili takie łóżko z sieciówki – tanie co prawda było. Trzeszczy, skrzypi, jęczy, a tym samym zakłóca małżeńskie pożycie – odpada.

Szukajcie, a znajdziecie – łóżka tapicerowane z pojemnikiem

Białe łóżko tapicerowane razem z pojemnikiem na pościel

Wcale nie musisz wybierać pomiędzy rozkładaną, niewygodną sofa, a skrzypiącym łóżkiem z sieciówki. Dobre łóżko to takie, które łączy w sobie nowoczesny design, solidne wykonanie i komfort użytkowania. Takie właśnie są łóżka tapicerowane. Ich niezaprzeczalnym atutem jest możliwość dopasowania do każdego wnętrza i każdego metrażu. Będą się wspaniale prezentowały zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. A łóżko tapicerowane z pojemnikiem to estetyka połączona z niezwykle starannym wykonaniem i funkcjonalnością.

O tym, jak ważnym meblem jest łóżko chyba nikogo przekonywać nie trzeba. Jest centralnym elementem sypialni. To w nim odnajdujemy rozkosz, spokój, odprężenie i relaks. Dlaczego warto zdecydować się na łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel?

Jeśli chcesz mieć mebel solidny, wykonany z dbałością o szczegóły – to łóżko jest dla ciebie. Jeśli poszukujesz nietuzinkowych rozwiązań i nowoczesnego design – to łóżko jest dla ciebie. Jeśli cenisz przede wszytki porządek i nie lubisz pościeli leżącej na widoku – to łóżko jest dla ciebie.
I w końcu, jeśli twoja wrażliwa dusza potrzebuje ciągłego kontaktu z pięknem, nawet podczas snu – to łóżko jest właśnie dla ciebie!

Dzięki łóżku tapicerowanemu z pojemnikiem okiełznasz każdy bałagan. A jeśli umieścisz takie w pokoju dziecka – także tam zapanuje porządek. Nie dlatego, że rzeczy będzie mniej, ale dlatego, że znajdą swoje miejsce.