fbpx

Blog

Wymiary komfortowego snu – łóżka tapicerowane 140 x 200

Zazwyczaj na łóżko tapicerowane decydują się osoby, które urządzają swoją małżeńską sypialnię bądź mają w zamyśle fakt, iż nie będą z niego korzystać wyłącznie w pojedynkę. Dlatego też najpopularniejsze są łóżka tapicerowane z pojemnikiem 140 x 200, które stanowią doskonały kompromis między wygodą dla dwóch osób a wykorzystaniem cennej przestrzeni mieszkalnej.

Łóżka sypialniane nowoczesne, czyli jakie?

Urządzając sypialnię masz w zamyśle stworzenie przestrzeni, która będzie Twoją oazą, dającą wytchnienie od wszelkich trosk codzienności i nieustającego pędu współczesnego stylu życia. Osiągniecie tego celu jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy postawisz na dobre jakościowo, solidne i oparte na klasyce designu łóżko. Mebel ten może być na tyle okazały, że stanie się dominującym elementem wystroju całego pomieszczenia. Najważniejsze jednak, by odpowiadał Twojemu gustowi estetycznemu. Duże zróżnicowanie w zakresie kształtów i rodzajów wezgłowia sprawia, że bez wątpienia znajdziesz tutaj model, który całkowicie Cię urzeknie.

Skąd popularność wersji 140 x 200 wśród łóżek tapicerowanych?

kremowe łóżko tapicerowane avantiPo pierwsze, zapewnia ona odpowiednią przestrzeń i wygodę dla dwóch osób, a po drugie – jej rozmiar doskonale wpasowuje się w metraże większości wnętrz. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia łóżka tapicerowanego w innych wymiarach (także tych wskazanych indywidualnie), jednak przydatne okazuje się to wyłącznie w przypadku, gdy posiadasz wyjątkowo niestandardową w swej powierzchni sypialnię. Jeżeli zaś pomieszczenie, w którym zamierzasz ulokować łóżko nie narzuca specjalnych wymogów wielkościowych względem mebli, możesz ze spokojem postawić na łóżko tapicerowane 140 x 200 i mieć pewność, że wyśpisz się w nim w odpowiednim komforcie.

Pojemnik na pościel w wersji zoptymalizowanej

Pozostając w temacie metrażu pomieszczeń, warto zwrócić uwagę na fakt, iż proponowane łóżka tapicerowane mogą zawierać w sobie dodatkowo pojemnik na pościel. Taką przestrzeń docenią wszyscy, którzy rezygnowali dotychczas ze ścielenia łóżka ze względu na brak możliwości schowania pościeli do szafy czy pawlacza. Proponowane rozwiązanie nie zmniejsza stabilności konstrukcji i nie jest odczuwalne podczas snu, za to zyskasz dzięki niemu niczym niezastąpioną funkcjonalność.

Łóżko tapicerowane posłuży przez lata

Urządzasz swoje pierwsze i wymarzone mieszkanie jako singiel? Myśl przyszłościowo! Zainwestuj w tapicerowane łóżko sypialniane o wymiarach 140 x 200, które posłuży Ci w nienagannej formie przez wiele kolejnych lat. Samodzielnie wyśpisz się w nim komfortowo, a jednocześnie jeśli pojawi się ktoś, kto będzie Ci z czasem towarzyszył podczas nocy, zniknie problem powiększania wspólnej przestrzeni wypoczynkowej. Doskonała jakość i nowoczesny design tapicerowanych łóżek sprawia, że będziesz się cieszyć na samą myśl o powrocie do domu i relaksie na ulubionym meblu z książką, pilotem do telewizora lub ukochaną osobą u Twego boku.

W kolejnym artykule poruszamy kwestię tego, co jeszcze można zrobić, by optymalnie dopasować łóżko New Design do swoich potrzeb – zapraszamy do lektury.