fbpx

Blog

Jak optymalnie dopasować łóżko tapicerowane do własnych potrzeb?

Lubisz otaczać się przedmiotami, które idealnie pasują do Twojego poczucia estetyki? Meble tworzone na wymiar są znakomitym przykładem na to, jak w prosty sposób można stworzyć przestrzeń o niepowtarzalnym charakterze i pełnym dostosowaniu do potrzeb użytkowników. Analogicznie wygląda sytuacja z garderobą szytą na miarę, czy samochodami modyfikowanymi i tuningowanymi pod wymagania właścicieli. Decydując się na nowoczesne łóżko do sypialni, masz szeroką możliwość wyboru i konfiguracji produktu.

Łóżko sypialniane tapicerowane skrojone na miarę potrzeb estetycznych

Biorąc pod uwagę wyłącznie wygląd mebla, łóżko nowoczesne do sypialni w wersji tapicerowanej oferuje wyjątkowo zróżnicowany kształt zagłówków. Te o bardziej opływowej formie, jak np. model Lugano, nadają wnętrzu delikatności i miękkości. Fanów minimalizmu zachwyca model Classic, zaś wielbiciele stylu glamour wyjątkowo odnajdują się w meblach stylizowanych na wzór wersji Lazio. Duża swoboda w zakresie modyfikacji (rodzaju nóżek, wysokości wezgłowia czy boków) sprawia, że klienci zyskują produkt dokładnie odpowiadający ich potrzebom i wyobrażeniom. Wybierając model łóżka warto zwrócić uwagę na różnorodność przeszyć i pików, aby wybrać opcję wpisującą się całkowicie w gusta i plany aranżacyjne.

Nowoczesne łóżka do sypialni na wymiar

lorenzo_new_newdesignJak optymalnie dopasować łóżko tapicerowane do dowolnej wielkości pomieszczenia? Wystarczy zamówić mebel na wymiar. Wariant ten jest szczególnie pożądany przez osoby, które pragną rozsądnie i efektownie zaaranżować tzw. trudną przestrzeń (np. małą sypialnię, czy skomplikowaną w układzie antresolę). Opcja mebli na wymiar jest również chętnie wykorzystywana przez właścicieli niezwykle przestrzennych apartamentów poszukujących okazałego łoża tapicerowanego, które będzie dodatkowo podkreślało nowoczesny design i prestiż nieruchomości.

Łóżko z zagłówkiem tapicerowanym główną dekoracją sypialni

Łóżka nowoczesne do sypialni mogą posiadać wyrazistą formę i kolor, którymi determinują wygląd wnętrza. Jeżeli barwne meble wpisują się w Twoje poczucie estetyki, wybieraj spośród modeli w zmysłowych odcieniach fioletu, kojących nerwy zieleniach czy niezwykle eleganckiej czerni. W przypadku chęci stworzenia neutralnej kolorystycznie przestrzeni, która będzie sprzyjała wyciszeniu, postaw na kolory ziemi i monochromatyczne dodatki.

Łóżko jest jednym z najważniejszych mebli w każdym domu. Dlatego też nie daj sobie wmówić, że musisz wybierać pośród sztampowych wzorów, czy rozmiarów. Postaw na łóżka tapicerowane o w pełni zindywidualizowanym charakterze i ciesz się przestrzenią, która będzie całkowicie podporządkowana Twoim upodobaniom. Odważ się spełnić marzenia o idealnym mieszkaniu i wracaj do niego codziennie z niesłabnącą radością.

A jeśli myślisz też o swoim zdrowiu – dowiedz się z kolejnego wpisu, jak wybrać łóżko, które przysłuży się Twojemu kręgosłupowi.