fbpx

Blog

Nowoczesne łóżko sypialniane w trosce o Twój kręgosłup

Czujesz się ciągle zmęczony, dokuczają Ci bóle kręgosłupa i masz wrażenie, że Twój sen nie przynosi zamierzonego odpoczynku? Być może problem tkwi w niewłaściwej konstrukcji łóżka, z którego korzystasz. Decydując się na zakup nowoczesnego łóżka tapicerowanego, wejdziesz w posiadanie produktu o najwyższym komforcie, który umożliwia relaksujący wypoczynek i regenerację sił.

Łóżko nowoczesne to łóżko wygodne

Łóżka metalowe nowoczesne oraz ich klasyczne drewniane odpowiedniki postrzegane są jako trwałe i wygodne, ale w rzeczywistości nigdy nie zaoferują Ci takiego poziomu komfortu jak tapicerowane łóżka sypialniane. Ich niepowtarzalność polega na naprawdę solidnej konstrukcji oraz możliwości wyboru pośród zróżnicowanych typów odpowiadających indywidualnym potrzebom. Jeżeli posiadasz wystarczająco dużą przestrzeń sypialni (wyposażoną w obszerne szafy, czy pawlacze), możesz wybrać łóżko bez pojemnika na pościel, za to z wyjątkowo elegancką ramą. Jej zaletą jest to, że dokładnie okala umieszczony w niej materac i zapobiega jego przesunięciom, czy deformacji.

New Design w trosce o użytkowników swoich łóżek proponuje łóżka o różnych konstrukcjach i udogodnieniach:

  • Tapicerowane łóżka z ramą kontynentalnąszare łóżko tapicerowane rama kontynentalna
    Kolejnym, niezwykle popularnym oraz wygodnym modelem jest łóżko z tzw. ramą kontynentalną. Składa się ona z dwóch części. Pierwsza, znajdująca się na spodzie, stanowi solidną podstawę, a dodatkowo pełni funkcję ozdobną, ponieważ jest pięknie tapicerowana. Wierzchnia warstwa budowana jest przez  trzy materace (sprężynowy, właściwy i topper), które stwarzają idealne warunki do regeneracji przeciążonego kręgosłupa i mięśni całego ciała. Warto pamiętać, że rozwiązanie tego typu umożliwia wyższą pozycję spania. Materace w standardowym wariancie kończą się na wysokości ok. 70 cm, a więc o wiele niższej. Osoby starsze, bądź o ograniczonej sprawności ruchowej dostrzegają więc dodatkowe atuty wysokich łóżek.
  • Łóżko nowoczesne z pojemnikiem na pościel
    Każda ze wspomnianych opcji zapewnia także możliwość zainstalowania obszernego pojemnika na pościel. Jego obecność nie jest odczuwalna podczas snu i nie wpływa na obniżenie stabilności konstrukcji. Bez wątpienia natomiast oferuje dodatkową zaletę, w postaci praktycznego schowka, wobec której rzadko kto pozostaje obojętny.
  • Łóżka na wymiar – kiedy ciało wymaga szczególnego traktowania
    Klienci o ponadstandardowym wzroście mogą mieć problem z wygodnym ułożeniem się na łóżku o klasycznych rozmiarach 140 x 200. Między innymi dla nich stworzona została możliwość zamówienia łóżka tapicerowanego na wymiar. Dzięki temu rozwiązaniu mogą zapewnić swojemu kręgosłupowi właściwe podparcie i relaks. Komfort ten łatwo osiągnąć, wybierając nowoczesne łóżko tapicerowane. Korzystając z naszej oferty zyskujesz pewność solidnej konstrukcji, najlepszych gatunkowo materiałów i niepowtarzalnej estetyki mebla. Zapewnij sobie odpowiednią wygodę snu, by zregenerować siły i móc efektywnie zmagać się z zadaniami, jakie stawia przed Tobą każdy nowy dzień.

O tym, co wyróżnia New Design wśród innych producentów łóżek przeczytacie w kolejnym artykule – warto to wiedzieć, by dokonać właściwego wyboru.