fbpx

Blog

Co wyróżnia New Design wśród innych producentów łóżek tapicerowanych?

Aranżujesz pokój sypialny? Jeżeli ma on być rzeczywiście funkcjonalny, stylowy i maksymalnie elegancki, powinien zostać wyposażony w nowoczesne łóżko tapicerowane z pojemnikiem od New Design. Dlaczego właśnie ten wybór okazuje się być najtrafniejszy? Powodów jest kilka.

Jakość, która wyznacza trendy

slider-1Każde łóżko tapicerowane, tworzone przez New Design, wyróżnia się szczególną jakością, wyjątkową dbałością o detale oraz wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Czynniki te wpływają znacząco nie tylko na komfort snu, ale również postrzeganie estetyki wnętrza sypialnianego. Dla przykładu, modele Quadro Double bądź Classic zostały stworzone w oparciu o nominalizm formy. Dlatego też w ich przypadku dbałość o odpowiednie naciągnięcie materiału czy solidność szwów ma szczególnie duże znaczenie. Jeżeli zaś spojrzeć na bardziej ozdobne warianty (np. model Madison Prestige, czy Lazio) to kwestia precyzyjnego oraz oryginalnego wzoru zdobiącego wezgłowie ma diametralne znaczenie.

Kupując doskonałe jakościowo łóżko tapicerowane, zyskujesz pewność, że będzie Ci ono służyło przez długi czas w  niezmiennej, mimo upływu kolejnych lat użytkowania, formie. Gwarancją tego są materiały o wysokiej wytrzymałości na urazy mechaniczne i zadrapania oraz solidne wykonanie skoncentrowane na dbałości o szczegóły.

Łóżko tapicerowane o znakomitym designie

Oprócz wygody, kluczowym wyznacznikiem łóżek tapicerowanych oferowanych przez New Design jest ich wygląd. Przełamywanie barier kolorystycznych, wprowadzanie różnorodności zdobniczej oraz proponowanie rozwiązań, które z łatwością wpisują się w różne style architektoniczne, decydują w dużej mierze o sukcesie firmy. Nawet najbardziej wymagający klienci odnajdują tutaj nowoczesne łóżka, które doskonale wkomponowują się we wnętrza mieszkań, apartamentów i domów.

Łóżka na wymiar, czyli zaspokojenie nietypowych wymagań klientów

Każdy z modeli łóżek tapicerowanych oferowanych przez naszą markę dostępny jest także w tzw. wariancie na wymiar. Klienci o nietypowych potrzebach, oczekiwaniach i ograniczeniach metrażowych mogą stworzyć piękny, wygodny i stylowy mebel, który jest idealnie dopasowany do wielkości pomieszczenia i wzrostu użytkowników. Jednocześnie producent daje gwarancję, że zmiana proporcji nie powoduje niesymetryczności wzoru. Indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawia, że klienci mają decydujący wpływ na ostateczny wygląd zakupionego mebla. Postaw na ofertę solidnego, odpowiedzialnego i pełnego poczucia stylu producenta nowoczesnych łóżek tapicerowanych i ciesz się jakością oraz designem na miarę XXI wieku.