fbpx

Blog

Pokoik “małej księżniczki” z łóżkiem tapicerowanym

Gdy na świat przychodzi dziewczynka- natychmiast zostaje okrzyknięta małą księżniczką, a całe otoczenie zmienia się w  bajkową krainę. Jednak należy pamiętać, aby zachować przy tym wygodę i bezpieczeństwo użytkowania przestrzeni oraz zastosować rozwiązania, które wystarczą na lata.

Pokój dla dziewczynki powinien być przytulnym pomieszczeniem, w którym panuje wyjątkowa atmosfera. W końcu to właśnie tam czyta się ulubione książki swojemu dziecku oraz tworzy wraz z nim niesamowite historie. Jednak oprócz tego pokój dziecięcy musi łączyć w sobie wiele funkcji oraz być dostosowany do szybkiego rozwoju. Twoja córka powinna zawsze czuć się w nim komfortowo, dlatego nie sugeruj się tylko  swoimi aranżacyjnymi marzeniami, ale skup się na jej aktualnych potrzebach.

Przygotowaliście pokój zgodnie ze wskazówkami, ale nagle, nie wiadomo kiedy, Wasza pociecha wyrosła ze swojego pierwszego łóżeczka ze szczebelkami i stoicie właśnie przed niełatwym wyborem nowego mebla sypialnianego?

Jako, że przesypiamy sporą cześć swojego życia, warto, aby gwarantowało maksymalny komfort oraz wygodę. Ale nie ukrywajmy, że aspekt wizualny pozostaje nie bez znaczenia.  Dlatego rozwiązaniem godnym polecenia do pokoju małej księżniczki jest łóżko tapicerowane, które posłuży jej przez wiele następnych lat.

Dzięki meblom sypialnianym New Design możecie mieć pewność, że Wasze dziecko będzie spało w dobrze dobranym łóżku, co przełoży się na odpowiednie wysypianie się oraz prawidłowy rozwój. Dzięki opcji wykonania mebli na wymiar z łatwością dostosujecie parametry łóżka do wzrostu córeczki oraz wielkości pokoju tak, aby nie zabierało cennej przestrzeni do zabawy. Co także ważne przy dzieciach- stosowane przez nas materiały są odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Podsumowując, łóżko w pokoju małej księżniczki musi być komfortowe, ale także piękne i wysmakowane. Dlatego najlepszym wyborem będzie łóżko tapicerowane, które posłuży Waszym pociechom przez wiele lat, nawet gdy wystrój pokoju wraz z wiekiem będzie ulegał licznym zmianom.