fbpx

Blog

Wygodne i stylowe łóżka z zagłówkiem tapicerowanym

Niezależnie od tego, czy jesteś pracoholikiem, marzycielem czy bałaganiarzem z pewnością lubisz spać. Skąd u nas to przekonanie? Bo my też jesteśmy pracoholikami – kochamy to, co robimy i bezgranicznie poświęcamy się pracy. Jesteśmy perfekcjonistami, bo wierzymy, że tylko solidność i dbałość o detale dają gwarancję sukcesu. Jesteśmy też po trosze bałaganiarzami – po ciężkim dniu pracy nie zawsze chce nam się uprzątnąć biurko, uporządkować narzędzia czy odwiesić marynarkę do szafy. I wszyscy kochamy spać. Odprężeni i zrelaksowani z zapałem zabieramy się do tworzenia – dla Ciebie, abyś Ty też mógł spać komfortowo.

Łóżka z zagłówkiem tapicerowanym – dzieło sztuki w Twojej sypialni

Dom to nie muzeum, ale dzieło sztuki w domu to coś, o czym skrycie marzy każdy – choć nie każdy się do tego przyznaje. W New Design cenimy artyzm – od projektantów po rzemieślników. Wszyscy mamy udział w twórczym procesie, a stawiając na jakość oraz solidność, nie zapominamy o finezji i wyrafinowaniu. Nasze łóżka tapicerowane to unikaty zdobiące właśnie Twoją sypialnię. Niezależnie od tego, czy postawiłeś na prostotę w stylu skandynawskim, czy na wysmakowaną klasykę – łóżka New Design idealnie wkomponują się w Twoją przestrzeń.

Zagłówek łóżka nie jest wyłącznie elementem dekoracyjnym. Ma praktyczne zastosowanie – oprzesz się o niego, czytając, oglądając, rozmawiając czy choćby w tych chwilach, kiedy zechcesz odpocząć w pozycji niehoryzontalnej, ale wygodnej.

Przykłady naszych łóżek

[us_single_image image=”694″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”695″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”696″ lightbox=”1″]

Królewskie łoże z zagłówkiem marki New Design – bo wygląd się liczy

Królewskie łoża to nie tylko zwaliste drewniane skrzynie, ciężkie zakurzone baldachimy i dziesiątki poduszek. To nie tylko nachalny przepych rzeźbionego wezgłowia i wszechobecnych aksamitów. A wyspać się po królewsku wcale nie oznacza: pozostać w łóżku do południa. Dlatego New Design oferuje łóżka królewskie, ale na miarę naszych czasów. Elegancja bez przepychu, rozmach bez przerysowania, nowoczesność formy złagodzona subtelnością wykończenia.

Dzięki naszym łóżkom z zagłówkiem tapicerowanym poczujesz się władcą w królestwie, jakim jest Twoje mieszkanie… albo chociaż własna sypialnia.