fbpx

Blog

Wymiary łóżka 140×200 doskonałe do wszystkich sypialni

Są sypialnie duże i małe. W jednych mieści się wszystko, w przypadku innych trzeba pomyśleć, jak je umeblować i ładnie, i funkcjonalnie. Z profesjonalnie przygotowaną ofertą New Design wszytko okaże się możliwe.

Małe a widowiskowe – tapicerowane łóżko 140×200 w niewielkiej sypialni

W niewielkich metrażach naszych mieszkań doskonale sprawdzą się nie tylko składane kanapy i wersalki. Przecież wcale nie musimy poprzestawać na tym, co pospolite i dostępne w każdym sklepie meblowym. Łóżka tapicerowane New Design to nowoczesne projekty przygotowane dla tych, którzy cenią jakość snu na równi z estetyką.

Królewskie łoże jest w zasięgu każdej ręki – nawet tej mieszkającej w małym M. Łóżko tapicerowane 140×200 jest na tyle duże, aby mogły w nim wygodnie spać dwie osoby, a jednocześnie nie zajmie całej przestrzeni niewielkiej sypialni.

[us_single_image image=”675″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”676″ lightbox=”1″]
[us_single_image image=”678″ lightbox=”1″]

Do spania parami i w pojedynkę

Jedno jest pewne – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, musisz mieć łóżko. I pewnie chcesz, żeby dobrze się w nim spało. Popularne wymiary naszych łóżek tapicerowanych sprawią, że można w nim będzie spać i w poprzek, i na skos, wyciągając rano ramiona na całą szerokość, nie ryzykując smętnego ich zwisania poza krawędzie.

A jeżeli dysponujemy pokojem gościnnym, powinniśmy zadbać o jego przytulne wystylizowanie. Nikt nie odrzuci propozycji przenocowania w wygodnym łóżku znanej i cenionej marki. Właśnie w takich małych apartamencikach doskonale odnajdują się nasze łóżka tapicerowane, których rozmiary zapewniają śpiącym w nim osobom komfort, ale nie przytłaczają pomieszczenia.

Sprawdź, czy łóżko tapicerowane 140×200 marki New Design spełni Twoje oczekiwania.